/
/
Cementový litý potěr

Cementový litý potěr

Lité cementové potěry jsou výhodným řešením především v případech, kdy použití anhydritové směsi není možné, a to hlavně v průmyslových prostorech trvale zatížených mokrým provozem, kolem krytých bazénů, vniitřních garážových stání apod.. Cementový litý potěr Cemflow nebo CemLevel lze v konstrukci podlahy použít jako potěr oddělený od podkladu fólií, potěr na izolační vrstvě, potěr pro plovoucí podlahy nebo potěr pro podlahové topení. Potěr nachází uplatnění ve všech typech objektů, ale hlavně v místech, kde by jiná forma transportu nebyla možná. Možnost čerpání na velké vzdálenosti (až 100bm).

Doprava a provedení

Materiál se vyrábí pomocí moderní, počítačem řízené technologie a na stavbu se dopravuje autodomíchávačem nebo mobilním výrobním zařízením BREMAT. Ukládka probíhá čerpáním šnekovým nebo pístovým čerpadlem a je vyléván pomocí hadic. Z nepořádku mít strach také nemusíte. Práce je bezprašná, na místě nezůstávají zbytky nespotřebovaného materiálu a nepotřebujete ani přípojky na vodu nebo elektrický proud.

Ideální pro podlahové vytápění

Máte-li v plánu moderní podlahové topení, je cementový litý potěr nejlepším řešením. Teplo se díky nízké výšce potěru šíří rychleji a snižuje náklady na vytápění místnosti. Zároveň zde hrozí minimální poškození zabudovaných vedení, protože se při aplikaci neklečí.

Výhody oproti anhydritovým potěrům

Výhody

Nevýhody

Skladby podlahového souvrství

Dokumenty ke stažení dle výrobců

NAŠE PRÁCE

DÁLE NABÍZÍME

AKTUALITY

fallbackpost

Test odrazových folií

ZOBRAZIT VÍCE

fallbackpost

Nová webová prezentace

ZOBRAZIT VÍCE

Marcel-P.-1448x2048-1

Osvědčení o zaškolení KNAUF

ZOBRAZIT VÍCE

SPOLUPRACUJEME

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Získejte cenovou nabídku

Rádi Vám zašleme orientační cenovou nabídku po vyplnění elektronického formuláře ZDARMA.