/
/
Anhydritový litý potěr

Anhydritový litý potěr

Anhydritový litý potěr je tekutá samonivelační směs na bázi síranu vápenatého, který je určen pro realizaci vnitřních podlah, především v rodinných domech, bytové a občanské výstavbě ale také v komerčních prostorech. Anhydritový potěr umožňuje vytvořit ideálně rovnou (+- 2mm) plochu pod finální nášlapnou vrstvu (dlažby, plovoucí podlahy, koberce, parkety, apod.).  Vyniká vysokou tekutostí a absencí pórů, takže dokonale vyplní veškeré prostory mezi trubkami či kabely podlahového topení. Dochází tak k rychlejšímu průchodu tepla konstrukcí a snížení nákladů na vytápění. Aplikace potěru je díky vysoké tekutosti snadná a rychlá bez nutnosti hutnění, vyztužování a pracného rovnání povrchu. 

Doprava a provedení

Materiál se vyrábí pomocí moderní, počítačem řízené technologie a na stavbu se dopravuje autodomíchávačem nebo mobilním výrobním zařízením BREMAT. Ukládka probíhá čerpáním šnekovým nebo pístovým čerpadlem a je vyléván pomocí hadic. Z nepořádku mít strach také nemusíte. Práce je bezprašná, na místě nezůstávají zbytky nespotřebovaného materiálu a nepotřebujete ani přípojky na vodu nebo elektrický proud.

Ideální pro podlahové vytápění

Máte-li v plánu moderní topení, Anhyment (Anhylevel) je nejlepším řešením. Teplo se díky nízké výšce potěru šíří rychleji a snižuje náklady na vytápění místnosti. Zároveň zde hrozí minimální poškození zabudovaných vedení, protože se při aplikaci neklečí.

Výhody oproti cementovým potěrům

Výhody

Nevýhody

Skladby podlahového souvrství

Dokumenty ke stažení dle výrobců

NAŠE PRÁCE

DÁLE NABÍZÍME

AKTUALITY

fallbackpost

Test odrazových folií

ZOBRAZIT VÍCE

fallbackpost

Nová webová prezentace

ZOBRAZIT VÍCE

Marcel-P.-1448x2048-1

Osvědčení o zaškolení KNAUF

ZOBRAZIT VÍCE

SPOLUPRACUJEME

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Získejte cenovou nabídku

Rádi Vám zašleme orientační cenovou nabídku po vyplnění elektronického formuláře ZDARMA.